Ładowanie...

Wyjątkowy Film Ślubny

Magiczne Momenty, Niezapomniane Chwile, Przepiękne wspomnienia

Działamy na terenie całej Polski


Pewne wydarzenia są niepowtarzalne i warte zapamiętania. Z pewnością będziecie chcieli do nich wielokrotnie wrócić.

Ślub - jest to dzień jedyny w swoim rodzaju, śmiałbym powiedzieć, że najważniejszy dzień w życiu. Powierzając realizację filmu pamiątkowego naszej ekipie - możecie mieć pewność że wszystko zostanie wykonane z największą starannością i dbałością o szczegóły. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jako jedyna z dwóch firm branży ślubnej w tej części Polski pracujemy na tak profesjonalnym sprzęcie

(W ofercie od sezonu 2019)

SONY FS7 II + 2x Sony a7sII

DJI INSPIRE 2

Obiektywy GMaster

Dzięki temu, że na codzień pracujemy również przy komercyjnych produkcjach - dysponujemy wysokobudżetowym zapleczem sprzętowym.

Nasz charakterystyczny styl montażu

Wyjątkowo efektowny, dynamiczny i rytmiczny montaż to nasz klucz do sukcesu. Coraz częściej klienci decydują się na krótsze, a zarazem ciekawej zmontowane formy filmów ślubnych, a my wychodzimy im na przeciw! Filmy przyjemnie się ogląda i chce się do nich wracać! Dla fanów teledyskowego montażu oferujemy 30 minutowy film, a dla osób oczekujących szczegółowych wspomnień, oferujemy nawet 45-90 minut reportażu!

W dniu Ślubu

W zależności od wybranego przez Państwa pakietu, przyjedzie 1, bądź 2 operatorów kamery (w tym minimum jeden wykwalifikowany operator drona). Rejestrację ujęć zaczynamy od przygotowań o ustalonej przez Państwa godzinie (jesteśmy dostępni od samego rana), a z wesela wychodzimy minimum po godzinie 1:30 w nocy - Co nie wyklucza, że zostaniemy dłużej - pod warunkiem że na parkiecie będzie się dużo działo :) (Opcjonalnie: plener oraz poprawiny)

Wasz film - Wasza wizja

Tworzymy przedewszystkim dla Was! Zawsze przed ślubem konsultujemy z Parą Młodą formę filmu (które fragmenty mają być w formie teledyskowego skrótu, a które fragmenty chcecie zachować w całości), oraz ścieżkę muzyczną, która ma znaleźć się w filmie. Przed otrzymaniem pendrive z filmem, możecie obejrzeć materiał i zgłosić ewentualne poprawki. Postaramy się, aby film nie tylko spełniał, ale wręcz przekraczał Wasze oczekiwania!

U nas możesz oceniać książkę po okładce

Wyjątkowe opakowania są równie efektywne, jak sam film! Indywidualnie przygotowane boxy oraz grawerowany pendrive, na którym otrzymacie Wasz film ślubny zawsze przypadają do gustu naszym klientom.


Recenzje z facebook'a - 5/5 !

Czy można wystawić lepszą recenzję niż ta, że przez godzinę trwania filmu co sekunda ukazana jest inna, bardzo przejmująca, wzruszająca, powodująca śmiech i łzy jednocześnie emocja wymalowana na twarzy wszystkich tych, którzy nigdy nie grali w żadnym filmie, a wyglądają jakby byli gwiazdami najpiękniejszego dokumentu o jednym dniu z ich życia - najważniejszym dla Ani&Michała 30.04.2018r. Wszystko za sprawą Royal Eye, który był jak się okazuje wszędzie, widział wszystko i opowiedział to najcudowniej jak to tylko możliwe. Brawa, ukłony i ogromny szacunek dla artysty �

Emila Kozłowska, 23 maja 2018

Recenzje z facebook'a - 5/5 !

Zdecydowanie polecam, świeże spojrzenie na film weselny , profesjonalne podejście do klienta, olbrzymie zaangażowanie oraz poprawki wykonane bardzo szybko i zgodnie z ustaleniami.

Ewa Kaniewska, 3 kwietnia 2018

Recenzje z facebook'a - 5/5 !

Duże doświadczenie, pełen profesjonalizm, artystyczne oko i przede wszystkim świetne podejscie do ludzi. Zdecydowanie polecam, kamerzysta niemal niewidoczny na weselu a robi mega robotę. Osobiscie jestem w pełni zadowolona ze swojego filmu weselnego, ktory dodatkowo pod kątem artystycznym robi wrażenie i jest niesamowitą pamiątka mojego niezapomnianego dnia w życiu :)

Julita Pańkowska, 14 sierpnia 2018

Recenzje z facebook'a - 5/5 !

Miałam pomysł na film. Patrzyłam na sprawę realistycznym okiem. "pewnie nie będzie taki, jak sobie wymarzyłam". Nie myliłam się i jednocześnie myliłam najbardziej. Wyszedł LEPSZY, niż oczekiwałam � Dobrze jest wybrać kogoś, kto patrzy na film przez Royal EYE � <

Joanna Rutkowska, 20 lutego 2018

Recenzje z facebook'a - 5/5 !

Baardzo polecam <3 Film ze ślubu po prostu cudowny, wszystko co najwazniejsze uchwycone, nie ciagnie sie jak flaki z olejem jak filmy sprzed 10 lat ;) Super kontakt z Adamem. Jeszcze raz polecam :)

Dominika Szydłowska, 12 października 2018

Nasze przykładowe realizacje ślubne

Nie wszyscy nasi klienci życzą sobie publikacji filmów w internecie. Więcej materiałów możesz zobaczyć kontaktując się z nami.

Zakładka "Kontakt"

Jak to wygląda cenowo?

Oferta na rok 2020

PAKIET 1 (SHORT-FILM)
 • Około 30 min dynamicznego filmu w teledyskowej formie
 • KLIP ŚLUBNY | The best of
 • 1 operator
 • Elegancki box z grawerowanym pendrive
 • Jesteśmy z wami przez cały dzień ślubu
 • Mini-Plener w dniu ślubu
 • DRON ◄ NOWOŚĆ! ►
2899
za całość
PAKIET 2 (STANDARDOWY)
 • 45-60 min dynamicznego filmu (ustalamy indywidualnie)
 • KLIP ŚLUBNY | The best of
 • 2 operatorów
 • Elegancki box z grawerowanym pendrive
 • Jesteśmy z wami przez cały dzień ślubu
 • Mini-Plener w dniu ślubu
3699
za całość
PAKIET 3 (Eksluzywny)
 • 45-90 min dynamicznego filmu (ustalamy indywidualnie)
 • KLIP ŚLUBNY | The best of
 • 2 operatorów
 • Elegancki box z grawerowanym pendrive
 • Jesteśmy z wami przez cały dzień ślubu
 • PLENER innego dnia niż ślub
 • DRON ◄ NOWOŚĆ! ►
4199
za całość
Podane ceny zawierają podatek VAT

Dodatkowe usługi

Dodatkowe nośniki z filmem
W cenę każdego pakietu wchodzi 1 grawerowany pendrive w indywidualnie zaprojektowanym eleganckim boxie.
145 PLN/szt
Dojazd
Działamy na terenie całej Polski! Do miejscowości w okolicach Białegostoku dojeżdżamy bezpłatnie. Przy ślubach 150km+ od Białegostoku wymagamy dodatkowo zapewnienia noclegu dla naszej ekipy.
0-1000 PLN na terenie Polski
Surowy materiał
Oddanie całości surowego, niezmontowanego materiału zarejestrowanego podczas wydarzenia. (Przy 1 operatorze - minimum 4,5h, przy dwóch - minimum 9h)
549 PLN

Filmy dodatkowe

Film "PODZIĘKOWANIA RODZICOM"
Teledysk realizowany z udziałem pary młodej i wyświetlany w trakcie uroczystości weselnej jako prezent dla rodziców. To jednocześnie radosna i wzruszająca forma wyrażenia tego, co w podniosłej chwili trudno wyrazić słowami.
130 PLN / godz pracy operatora
Film z poprawin
Oddzielny film z poprawin
160 PLN / godz pracy operatora
Zajrzyj na naszego facebooka i sprawdź aktualne promocje! < Klik
Na terminy poza sezonem letnim dajemy dodatkowe rabaty!

Jak wszystko przebiega?


Zarezerwuj termin / Zadaj pytanie

Wszystkie pola są wymagane!
Spokojnie - Wstępna rezerwacja terminu do niczego cię nie zobowiązuje, dopóki nie podpiszesz umowy!
Lub napisz do nas na facebooku: