Ładowanie...

Wyjątkowy Film Studniówkowy

Magiczne Momenty, Niezapomniane Chwile, Przepiękne wspomnienia

Działamy na terenie całej Polski


Pewne wydarzenia są niepowtarzalne i warte zapamiętania. Z pewnością będziecie chcieli do nich wielokrotnie wrócić.

Studniówka - jest to swego rodzaju ukoronowanie pewnego etapu w życiu. Przepiękne wspomnienia, zarówno z tej nocy jak i z ostatnich 3 lat pozostaną bez wątpienia do końca życia i z łezką w oku nie raz będziecie chcieli do tych chwil wrócić! Powierzając realizację filmu pamiątkowego naszej ekipie - możecie mieć pewność że wszystko zostanie wykonane z największą starannością i dbałością o szczegóły. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jako jedyna firma z branży studniówkowej w tej części Polski pracujemy na tak profesjonalnym sprzęcie

(W ofercie od lata 2019)

SONY FS7 II + 2x Sony a7sII

DJI INSPIRE

Obiektywy GMaster

Dzięki temu, że na codzień pracujemy również przy komercyjnych produkcjach - dysponujemy wysokobudżetowym zapleczem sprzętowym.

Efektowny teaser

Z pośród nagranego materiału filmowego dokładnie selekcjonujemy najlepsze „smaczki” z całej imprezy. Z nich oprócz standardowego filmu montujemy kilkuminutowy teaser (zwiastun), który udostępniamy na naszym facebook’owym profilu przed oddaniem głównego filmu.

Różne formy filmu

Przed studniówką konsultujemy z Wami (z osobą odpowiedzialną za kontakt między nami, a uczniami) formę filmu. Specjalizujemy się w teledyskowym, dynamicznym montażu (30 - 45 min) - Filmy przyjemnie się ogląda i chce się do nich wracać! Jednak dla grup oczekujących dłuższego reportażu (60 - 90 min) z rzeczywistym dźwiękiem z sali nagranym na zewnętrzny rejestrator - również oferujemy taką możliwość.

W dniu studniówki...

Przyjeżdżamy na miejsce imprezy około godziny przed studniówką. N agrywamy w tym czasie przebitki z lokalu/szkoły, przygotowujemy sprzęt, oraz (w miarę warunków pogodowych) wykonujemy ujęcia lokalu z drona. Jeżeli jesteście umówieni z fotografem na zdjęcia przed studniówką to też nagrywamy w tym czasie mały „backstage”.

Na studniówkach nasi operatorzy są obecni do późnych godzin - średnio do godziny 1:30 w nocy. Często zdarza się nawet dłużej! Po północy wszyscy się już rozkręcają, zaczyna się dużo dziać na parkiecie i najwięcej efektownego materiału nagrywamy właśnie o tej porze! Większość filmowców/fotografów kończy pracę na studniówkach w godzinach 23-24.

Profesjonalna ekipa

Wykonujemy filmy zarówno dla pojedyńczych klas, jak i dla całych szkół. W zależności od ilości osób na studniówce/w naszej grupie uczniów i naszych ustaleń - na studniówkę przyjeżdża 1-3 osobowa ekipa profesjonalnych i wykwalifikowanych operatorów kamery.

 • 1 klasa - 1-2 operatorów kamer
 • 2 klasy - 2 operatorów kamer
 • Cała szkoła - 2-3 operatorów kamer
 • A ile to wszystko kosztuje?

  Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od terminu, lokalizacji (działamy na terenie całej Polski), ilości operatorów kamer oraz ilości uczniów dla których będziemy realizować film. Z tego powodu nie publikujemy na stronie konkretnego cennika - W sprawie wyceny realizacji filmu prosimy kontaktować się z nami mailowo, bądź przez messengera. (W przypadku studniówek prosimy nie pytać o cenę telefonicznie - pisemnie rozpiszemy wszystko co i jak. Na wiadomości z messengera i tak odpowiadamy praktycznie natuchmiast. Na maile - staramy się odpisywać do końca danego dnia)


  Recenzje z facebook'a - 5/5 !

  Czy można wystawić lepszą recenzję niż ta, że przez godzinę trwania filmu co sekunda ukazana jest inna, bardzo przejmująca, wzruszająca, powodująca śmiech i łzy jednocześnie emocja wymalowana na twarzy wszystkich tych, którzy nigdy nie grali w żadnym filmie, a wyglądają jakby byli gwiazdami najpiękniejszego dokumentu o jednym dniu z ich życia - najważniejszym dla Ani&Michała 30.04.2018r. Wszystko za sprawą Royal Eye, który był jak się okazuje wszędzie, widział wszystko i opowiedział to najcudowniej jak to tylko możliwe. Brawa, ukłony i ogromny szacunek dla artysty �

  Emila Kozłowska, 23 maja 2018

  Recenzje z facebook'a - 5/5 !

  Zdecydowanie polecam, świeże spojrzenie na film weselny , profesjonalne podejście do klienta, olbrzymie zaangażowanie oraz poprawki wykonane bardzo szybko i zgodnie z ustaleniami.

  Ewa Kaniewska, 3 kwietnia 2018

  Recenzje z facebook'a - 5/5 !

  Duże doświadczenie, pełen profesjonalizm, artystyczne oko i przede wszystkim świetne podejscie do ludzi. Zdecydowanie polecam, kamerzysta niemal niewidoczny na weselu a robi mega robotę. Osobiscie jestem w pełni zadowolona ze swojego filmu weselnego, ktory dodatkowo pod kątem artystycznym robi wrażenie i jest niesamowitą pamiątka mojego niezapomnianego dnia w życiu :)

  Julita Pańkowska, 14 sierpnia 2018

  Recenzje z facebook'a - 5/5 !

  Miałam pomysł na film. Patrzyłam na sprawę realistycznym okiem. "pewnie nie będzie taki, jak sobie wymarzyłam". Nie myliłam się i jednocześnie myliłam najbardziej. Wyszedł LEPSZY, niż oczekiwałam � Dobrze jest wybrać kogoś, kto patrzy na film przez Royal EYE � <

  Joanna Rutkowska, 20 lutego 2018

  Recenzje z facebook'a - 5/5 !

  Baardzo polecam <3 Film ze ślubu po prostu cudowny, wszystko co najwazniejsze uchwycone, nie ciagnie sie jak flaki z olejem jak filmy sprzed 10 lat ;) Super kontakt z Adamem. Jeszcze raz polecam :)

  Dominika Szydłowska, 12 października 2018

  Nasze przykładowe realizacje eventowe

  Jak to wygląda cenowo?

  Obecnie mamy otwarty kalendarz na zimę 2020

  Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od terminu, lokalizacji (działamy na terenie całej Polski ), ilości operatorów kamer oraz ilości uczniów dla których będziemy realizować film. Z tego powodu nie publikujemy na stronie konkretnego cennika - W sprawie wyceny realizacji filmu prosimy kontaktować się z nami mailowo, bądź przez messengera. (W przypadku studniówek prosimy nie pytać o cenę telefonicznie - pisemnie rozpiszemy wszystko co i jak oraz przedstawimy kilka wariantów cenowych. Na wiadomości z messengera i tak odpowiadamy praktycznie natychmiast. Na maile - staramy się odpisywać do końca danego dnia)

  Na terminy w lutym oraz pomiędzy poniedziałkiem, a czwartkiem (np. w ferie zimowe) dajemy dodatkowe rabaty!

  Zarezerwuj termin / Zadaj pytanie

  Wszystkie pola są wymagane!
  Na maile odpowiadamy zwykle następnego dnia. Na facebooku - najczęściej natychmiast.
  Lub napisz do nas na facebooku: